motto:

Kdyby každý z nás udělal jenom o něco málo víc než musí, byl by náš svět mnohem lepší a krásnější

Den autodiagnostiky 2016

V pořadí již 9. neformální setkání autodiagnostiků z České i Slovenské republiky, pracovníků stanic měření emisí a STK, prodejců garážové techniky, zástupců škol, školících středisek, institucí a profesních sdružení se uskuteční v pátek 2. prosince 2016 od 9. hodiny v hotelu FIT v Přerově.

Hlavní témata odborné části budou věnována autodiagnostice, tzn. zjišťování skutečných provozních problémů vozidel spojených s elektronikou řízení motorů a velmi aktuálnímu tématu, které se týká cca 4,5 milionů vozidel v ČR, tzn. měření emisí. Jako lektoři vystoupí nejuznávanější odborníci z ČR. Pozvání přijali i zástupci Ministerstva dopravy ČR, zástupci S-EKA spol. s.r.o. Nitra a zástupci profesních sdružení.

AGEUM, jako každý rok, zajišťuje pro tuto akci její podvečerní, neoficiální, zábavnou část vč. zvukové techniky.  Po slavnostním rautu, který připravuje šéfkuchař fotelu FIT, přijde na řadu losování vstupenek o zajímavé ceny partnerů akce. Je již tradicí představit na Dnu diagnostiky zajímavé přerovské umělce, kteří mají každoročně velký úspěch. Letošní ročník bude mít trochu slavnostnější ráz. Majitelka společnosti MOTOR expert paní Irena Kanovská se představí svým kolegům z branže jako šansonová zpěvačka a zazpívá pár písniček z nového alba TERAZ a TADY 2. Na klavír ji doprovodí známý slovenský klavirista Daniel Śpiner. Na závěr koncertu bude proveden odborný křest CD, a to brzdovou kapalinou nebo motorovým olejem :-) Po koncertu a křtu se představí oblíbená přerovská country kapela Šediváci, která zde nehraje poprvé. Šediváci jsou vždy zárukou muzikantské kvality a dobré zábavy. Doufáme, že stejně tak potěší oči, uši i duši přítomných vystoupení břišních tanečnic z klubu Isanda Oriental Dance z Přerova.

Akce není veřejná. Pořadatelem je společnost MOTOR expert s.r.o. Přerov. Více na www.motorexpert.cz.

Diskuse

Přidat příspěvek

Akce Duben 2017

poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nová píseň Anjelská

Jsme na Facebooku !