motto:

Kdyby každý z nás udělal jenom o něco málo víc než musí, byl by náš svět mnohem lepší a krásnější

První přerovská TALENTPARÁDA 2016

Náš svět i náš život je plný negativních informací, takže není divu, že si svůj životní postoj mnohdy necháváme programovat právě podle nich. Na druhé straně je mezi námi mnoho takových lidí, kteří se snaží náš svět vidět v celé jeho kráse a co je ještě lepší, snaží se ho krásnějším vytvářet. Například svojí uměleckou tvorbou. Myslíme si, že mezi námi žije mnoho talentovaných lidí, ale málokdo o jejich talentu či schopnostech ví. Rozhodli jsme se to změnit a společně s vámi na Facebooku vytvořit největší virtuální galerii různých uměleckých děl či dílek přerovských autorů v oblasti hudební, výtvarné a kreativní. Pro jednotlivé kategorie budou vytvořeny jednotlivé události, které poslouží jako prostor, kam můžete svá díla nahrávat a to až do 31.10.2016. Sledujte tuto stránku, odkazy na události zde zveřejníme. O nejlepších budeme psát na našich stránkách www.ageum.cz a možná se připojí i další mediální partneři. I když se nejedná přímo o soutěž, autorům nejzajímavějších příspěvků budeme rozdávat dárky. No a vzhledem k tomu, že k muzice má AGEUM nejblíž, z hudebních příspěvků si vybereme skladby, které se dostanou na CD Přerovský hudební výběr 2016. Bude sloužit jako propagační materiál k 760. výročí našeho města, jako originální dárek za příspěvky s největším počtem „like" a sdílení události. První přerovskou talentparádu podpořilo Statutární město Přerov a Olomoucký kraj a my za tuto podporu jménem všech účastníků děkujeme.

První přerovská talentparáda 2016 – kategorie HUDBA

Téma: Přerovští muzikanti – skladatelé, textaři, interpreti

Do události nahrajte odkaz na váš videoklip z youtube. Ze všech přihlášených songů si vybereme 16, které se, v případě zájmu kapely či interpreta, dostanou na CD Přerovský hudební výběr 2016. Ve výběru budeme přihlížet také na počet sdílení a počet lajků u jednotlivých příspěvků. V této kategorii se mohou prezentovat i autoři textů písní. Je možné, že se zde položí základy budoucí spolupráce, objeví absolutní talent a to by bylo moc dobře. Dobrých textařů není nikdy dost.

Doprovodný program:

Nahrávací studio AGEUM připravuje na měsíce říjen a listopad sérii seminářů o současném trendu v nahrávání muziky, které budou určeny především studentům základních a středních škol jako alternativa výchovných koncertů či program na zpestření výuky. Tři semináře budou určeny i pro širší veřejnost, takže pokud jste ještě nebyli v nahrávacím studiu a chtěli byste to zkusit, budete mít možnost se zúčastnit. Čeká vás zajímavá přednáška s hudebními ukázkami přímo ve studiu. Pokud máte předběžný zájem, pište, prosím, do zpráv. Cena je dotovaná. S ohledem na současnou velkou vytíženost studia stanovíme termíny seminářů podle zájmu.

Facebook událost ZDE

První přerovská talentparáda 2016 – kategorie NÁPAD

Téma: Nápad pro krásnější Přerov

Do události nahrajte fotku místa v Přerově, které se Vám nelíbí. Do popisky popište svůj nápad, popř. přidejte kresbu, náčrt, ... jak by se tento nepěkný kout Přerova dal podle vašeho názoru vylepšit. Někdy stačí málo a naše životní prostředí může být mnohem krásnější. Tato část Talentparády není o politice, není o kritice. Je o našem přístupu k městu, ve kterém žijeme a které je především naší vlastní vizitkou.

Facebook událost ZDE

První přerovská talentparáda 2016 – kategorie FOTO

Téma: Přerov – podívej se vzhůru

Kdo si může říct, že zná naše město dobře? Kolik lidí si myslí, že naše město je krásné? Kolik lidí zde chodí se vztyčenou hlavou? Je nejvyšší čas to zjistit a my doufáme, že nám s tím pomůžete. Chcete se zapojit, ukázat své umění, fantazii a ještě k tomu pobavit své přátele na FB? Do události nahrajte svou fotografii Přerova – město, krásná zákoutí, detaily, které v každodenní honičce nevnímáme. Fotku okomentujte nebo popište. Pokud se rozhodnete zapojit do „hádankování", vyfoťte nějaký detail domu, či místo v Přerově a nechte hádat své přátele, kde se to místo nachází. Fotku označte slovem „hádanka", do komentáře napište stručnou, a pokud možno vtipnou, nápovědu. Věříme, že to bude pro všechny moc zajímavá podzimní zábava a že se všichni naučíme chodit s hlavou vzhůru a s pohledem do oblak. Nezapomeňte sledovat reakce na své foto a v případě správné odpovědi tuto potvrďte. Vyhrává příspěvek s největším počtem lajků a s nejtěžším zadáním, tzn. ten, který fanoušci uhodnou jako poslední. Končíme 30.11.2016.

Facebook událost ZDE

Diskuse

Přidat příspěvek

Akce Leden 2018

poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Nová píseň Anjelská

Jsme na Facebooku !