motto:

Kdyby každý z nás udělal jenom o něco málo víc než musí, byl by náš svět mnohem lepší a krásnější

Šediváci

populární přerovská country kapela s dlouhou pamětí

Kdo má rád country, kdo se rád pobaví u dobré muziky, ten si určitě nenechá ujít koncert či jiné vystoupení dnes již legendární přerovské tramp grassové kapely Šediváci s více než dvacetiletou tradicí.

Čtyřčlenná sestava excelentních muzikantů, zpěváků a tvůrců se sešla v nahrávacím studiu AGEUM, aby přinesla tomuto světu dárek v podobě nahrávky nejpopulárnějších písniček z jejich autorské dílny. Dá se říct, že nahrávání bylo hodně náročné, o čem svědčí i fakt, že po dokončení nového alba se ze studia vynášely asi tři velké pytle plné láhví od vína, piva a jiného pití. Bylo obdivuhodné, že páni Muzikatni šli vždy po svých. Všemu dohromady vděčíme za skvělý hudební zážitek kdykoliv, kdy si jejich nové CD Těžkej šlapák pustíme.

Kdo má zájem dovědět se o této kapele víc, informace o ní najde na jejich webových stránkách ZDE. Hlavně historie kapely je velmi zajímavé čtení a dá se říct, že pro dnešní dobu a mladé muzikanty také velmi inspirativní.

Pokud máte zájem podívat se na Šediváky a jejich Těžkej šlapák v akci, můžete zde:

Písnička byla natočena v rámci koncertu spojeného se křtem jejich CD stejného názvu. Nezní to špatně, že? Kromě studiové nahrávky tohoto CD se velitel studia AGEUM Ondra Kanovský postaral také o life zvuk na této akci. Kdo chce a umí, dokáže stihnout všechno :-)

Diskuse

Přidat příspěvek

Akce Listopad 2017

poútstčtsone
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Nová píseň Anjelská

Jsme na Facebooku !